Parduoda Blokuotas namas, Sofia, Sofia, Bulgarija, Бояна

Parduoda - Cod. 39318

  • Tipologija: Blokuotas namas
  • Sritis: 348 m²
  • Kambariu skaicius: 6
  • Valstybe: 0-3

Vienos šeimos namas pirmajame ekologiškai uždarame gyvenamųjų namų komplekse Bulgarijoje. Jis įsikūręs Vitošos kalno papėdėje ir tuo pačiu metu iki sostinės centro (NPC) yra tik 10 minučių automobiliu. Kaimas pastatytas bendro ploto 12330 kv.m. Jį sudaro 15 vienos šeimos namų, kurių bendras gyvenamasis plotas yra 348 kv.m. iki 441 kvadratinių metrų, bendras užstatytas plotas 6215 kv.m, žaidimų aikštelė ir administracinis biurų pastatas su automobilių stovėjimo vietomis svečiams, kuris neįtrauktas į bendrą užstatytą plotą. Namai yra trijų tipų: A tipo 3 namai, B tipo 9 namai ir B tipo 3 namai. Kiekvienas namas turi savo žemės sklypą su tikromis sienomis ir 650 kv.m kaimynus. bet kuriame name parduodama iki 720 kv.m. Jis yra skirtingo dydžio, atsižvelgiant į namo vietą komplekse ir neapima pėsčiųjų ir automobilių juostų nuosavybės. Iš jų kiekvienas namų savininkas turės nepriekaištingas nuosavybės teises. Kiekviename kieme yra pakankamai vietos pastatyti lauko baseiną.
Kiekvieno namo rūsio grindys yra pagamintos iš natūralaus akmens, poliruotos drėgmę sulaikančiu impregnantu. Rūsyje esančios pertvaros nėra laikančiosios ir gali būti perkeltos, kaip norite, statybų metu arba vėliau, norint pertvarkyti patalpas.
Jūsų patogumui ir patogumui daugumos 1-ojo ir 2-ojo aukštų kambarių lubų aukštis visuose trijuose namuose yra arti 3 metrų.
Kiekviename name bus interneto ir telefono kabeliai bei vidinio telefono sistema su kamera.

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB